Gisteravond ben ik op pad geweest met onze handhavers. Het was een mooie zomeravond en dan gebeurt er een hoop op straat.

Gelukkig veel leuke zaken gezien, zelfs een jong zwanennest op het Veenendaalplein. In een KLM-gemeente als Amstelveen hebben  zwanen een speciaal plekje.

Maar ook jongeren in Westwijk die tot laat in de avond basketballen en buurtbewoners die gek worden van het gestuiter van de ballen als hun kinderen gaan slapen. Iedereen is gewoon aanspreekbaar is en gaat het gesprek aan, gelukkig.

Wel ben ik geschrokken van een situatie bij de Notenlaan, waar vroeger het Nova College was gevestigd. Daar zagen we een voorbereiding van een mogelijke brandstichting. Samen met onze handhavers Eric en Huub hebben we het hout daar weggehaald. Voorkomen is altijd beter dan genezen.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.