Update 15-5-2020; Corona-crisis gooit op de valreep ‘roet in het eten’, zie onderaan de tekst
Deze week hebben we nieuwe plannen voor een Pathé-bioscoop naar buiten gebracht. De bioscoop moet komen aan de achterzijde van de schouwburg en de ingang is aan het Stadsplein. In totaal komen er zeven zalen en is er plek voor 1200 bezoekers.
Positief
Een eerder plan om een bioscoop boven de bibliotheek te realiseren kon niet doorgaan omdat de architect niet wilde meewerken. De afgelopen weken heb ik met veel belanghebbende gesproken zoals omwonenden, de architect van de cultuurstrip, winkeliers, horeca en culturele instellingen over ons plan. Gelukkig was iedereen zeer positief.
Nu start de inspraakperiode en de gemeenteraad beslist er over in juni. Lees HIER de concept-gebiedsvisie Traverse Stadshart en HIER het ontwerp bioscoop Stadsplein.
Update 15-5-2020; Corona-crisis gooit op de valreep ‘roet in het eten’, (lees HIER).
Hieronder een interview met het Amstelveens Nieuwsblad, artikelen en visuals over dit onderwerp.